Про автора

Я, Вячеслав Маховка, методист Навчально-методичного центру профтехосвіти у Чернігівській області з питань популяризації закладів професійної (професійно-технічної) освіти у засобах масової інформації, супроводу проєктної діяльності та з координації профорієнтаційної роботи.

Працюючи у Навчально-методичному центрі профтехосвіти, відповідаю за випуск онлайн видання «Орбіта профтехосвіти», створюю візуальний контент (відеороліки, фото…), розміщую рекламну продукцію на сітілайтах та відеоекранах міста, займаюсь організацією профорієнтаційної роботи, консультую в проєктній діяльності.

Маю повну вищу педагогічну освіту. У 1994 році закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут ім. Миколи Гоголя за спеціальністю «Музика і методика виховної роботи». У системі профтехосвіти працюю з 1998 року. Спочатку керівником гуртка. а потім (з 2014 року) - методистом.

За значний особистий внесок у розвиток освіти, плідну педагогічну підготовку учнівської молоді, організацію навчально-виховної роботи у 2009 році був нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України».

Продовжую займатись і гуртковою роботою з творчою молоддю. Я - керівник Талант студії «VIVA», вихованці якої є лауреатами та дипломантами Всеукраїнських, обласних та міських вокальних конкурсів і фестивалів
Завжди готовий до співпраці з вами, шановні колеги!

Немає коментарів:

Дописати коментар